skip to Main Content

Atsakingai išvalyti langai kiekvienai patalpai suteikia švaros ir gaivos pojūtį. UAB „Rubus“ darbuotojai itin atsakingai ir kruopščiai valo įvairių patalpų langus, stiklus bei vitrinas pasitelkdami inovatyvią IONIC valymo technologiją. Gamtą tausojanti sistema filtruotu ir jonizuotu vandeniu švariai ir efektyviai nuvalo net ir įsisenėjusias dėmes, nenaudojant kitų agresyvių cheminių priemonių, kurios gali pažeisti jautresnius paviršius. Aukšto slėgio vandens srove nuvalyti fasadai pasidengia antistatiniu sluoksniu, tad švarūs išlieka ilgiau nei nuvalyti įprastais būdais. Taip pat IONIC technologija leidžia valymo darbus atlikti tris kartus greičiau už paprastą plovimą, taip sutaupant kliento laiką bei darbus atliekant sparčiau ir efektyviau.

Ilgametė patirtis ir mūsų darbuotojų kompetencija leidžia atlikti darbus net ir itin sudėtingomis sąlygomis. Sunkiai pasiekiamų vietų, langų valymas dideliame aukštyje atliekamas pasitelkiant aukštalipius bei specialią kėlimo techniką. Patyrę darbuotojai naudoja tik išbandytas ir sertifikuotas priemones, kurios neleidžia stiklui susibraižyti, nepalieka žymių, dryžių. Profesionaliai išvalyti langai ne tik suteikia švaros išbaigtumo jausmą, bet ir sudaro sąlygas į patalpas patekti kuo daugiau natūralios šviesos.

Šiai sričiai teikiame ypatingą dėmesį, todėl namų langų, stiklinių pertvarų, biurų, pramoninių gamyklų vitrinų valymo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje. Mūsų komanda išvalys tiek vidaus, tiek ir išorės stiklus, nepriklausomai, kokiame aukštyje yra objektas ar kokio užterštumo yra langai. Kruopščiai ir atsakingai atrinktos valymo priemonės, kompetentinga darbuotojų komanda ir atsakingas požiūris į kliento poreikius – mūsų įmonės vizitinė kortelė. Todėl nedvejokite ir visus su švara susijusius darbus patikėkite mums.

Back To Top