skip to Main Content

Ilgametę patirtį turintys valymo profesionalai sutvarkys ir išvalys patalpas po statybos ar remonto darbų. Specialia technika ir kruopščiai atrinktomis priemonėmis vykdomi darbai apima langų stiklų, rėmų bei palangių valymą, kalkių, statybinių dulkių, silikono, betono likučių ir kitų nešvarumų pašalinimą. Taip pat valome grindis, sienas, lubas, aukštai esančias konstrukcijas, ortakius, priešgaisrinius vamzdžius. Esant poreikiui valymas po statybos ir remonto darbų atliekamas panaudojant specialią kėlimo įrangą bei kvalifikuotus aukštalipius.

Svarbu paminėti, kad netinkamai valomi įvairių medžiagų likučiai po statybos ar remontų darbų gali negrįžtamai pažeisti jautresnius paviršius, pavyzdžiui, langų stiklus, palanges, grindų dangą ir kt. Būtina naudoti tik kruopščiai atrinktas chemines valymo priemones, specialiai pritaikytas darbams po remonto ar statybų.

Mūsų darbuotojai atrinks aukščiausios kokybės, specialiai tokiems darbams skirtą valymo įrangą ir pritaikys individualiai kiekvienam objektui tinkamus valymo metodus. Saugodami Jūsų turtą mes pasirūpinsime, kad po remonto ar statybos darbų visos patalpos atrodytų švariai ir nepriekaištingai.

Back To Top